[Мій сайт ]
Головна » Файли » Мої файли

Чому саме Есет.
05.01.2010, 11:50
 
 
Purchase antivirus software. ESET NOD32, Buy antivirus program + antispam and personal firewall: ESET Smart Security.


 

Проактивний захист:
Високопродуктивна технологія ThreatSense використовує багаторівневу систему виявлення загроз та захищає від нових раніше невідомих видів.
checks
Безпомилкове виявлення:
Рішення ESET точно ідентифікують відомі та раніше невідомі загрози. Якість продуктів ESET підтверджують найвищі нагороди незалежних світових тестових лабораторій.
checks
Мінімальне споживання системних ресурсів:
Продукти ESET споживають мінімальну кількість системних ресурсів та не уповільнюють роботу Вашого комп’ютера.
checks
Висока швидкість сканування:
Повне сканування дисків відбувається дуже швидко та проходить у фоновому режимі, в той час як Ви працюєте або граєте у комп’ютерні ігри.
checks
Персональний брандмауер:
Високий рівень фільтрації Інтернет-трафіку та легкість в управлінні.
oneCheck
Антиспам-модуль:
В програмний продукт інтегровано антиспам-модуль для надійного захисту електронної пошти.
oneCheck

Чому варто обирати антивірусні продукти ESET?

Всі антивірусні продукти ESET використовують високопродуктивну запатентовану технологію ThreatSense®, яка забезпечує неперевершений рівень виявлення усіх видів загроз як відомих, так і раніше невідомих. Більше 20 років антивірусний продукт ESET NOD32 Antivirus отримує найвищі нагороди в незалежних тестах світових лабораторій. ESET NOD32 Antivirus володіє рекордною кількістю нагород незалежної тестової лабораторії Virus Bulletin – 56 нагород. За останні 10 років в тестуваннях Virus Bulletin рішення ESET NOD32 Antivirus не пропустив жодного «дикого» вірусу. Австрійська незалежна тестова лабораторія AV-Comparatives два роки поспіль (2006 та 2007) визнавала ESET NOD32 Antivirus найкращим продуктом. ESET NOD32 Antivirus – це єдиний антивірусний продукт, який отримав усі антивірусні сертифікати від компанії Checkmark (7 сертифікатів). Рішення ESET Smart Security створено на базі продукту ESET NOD32 Antivirus - це комплексне рішення, основними складовими якого є: антивірус, антишпигун, антиспам-модуль та персональний брандмауер. Основні переваги продуктів ESET – це проактивний захист, мінімальне споживання системних ресурсів, безпомилкове виявлення загроз, висока швидкість сканування, зручність у використанні.

Категорія: Мої файли | Додав: Merc2012
Переглядів: 1145 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: