[Мій сайт ]
Документальні фільми
 
 
 
 
Слідство Вели ...
Жанр: Документальний
У ролях: Леонід Канівський
Опис: Ці кримінальні справи гриміли на весь Радянський Союз. За ним були написані романи і зняті художні фільми. Їхні фігуранти - мільйонери епохи соціалізму, хитромудрі злодії, професійні грабіжники і валютники. Вони кинули виклик радянському суспільству. Виклик взяли найкращі сищики країни. У їх розпорядженні не було комп'ютерів, стільникового зв'язку та бійців ОМОНу. Але це не заважало вершиться правосуддя. Банда «Чорна кішка», справа банди радянських гангстерів кінця 60-х років, прозваних «Фантомас», захоплююча історія грабіжника Леоніда Пантелєєва, «вільного художника-грабіжника» - ці випадки увійшли в історію вітчизняної криміналістики.
Але головна мета серіалу - не просто розповісти про злочини і зловмисників радянського часу, а показати що пішла епоху так, щоб молоді глядачі змогли відчути дух минулого часу, а глядачі старшого віку - ностальгію за минулим.
Ведучий програми - заслужений артист Росії Леонід Каневський, легендарний майор Томін з популярного серіалу «Слідство ведуть знавці
Доп. інформація: Тут зібрані всі серії, що викладалися на Торренс ру і частина серій з інших істочніков.Всего зараз викладених 100 випусків передачі.Названія деяких серій змінені на орігінальние.Серіі розташовані в порядку виходу на НТВ.
Опис і номери викладених випусків:
 
Розмір: 39.28 GB
 
 
Якість: TVRip
Формат: AVI                                                                                                                                                                                                                                                Завантажити торрент 204 кб
Відео кодек: XviD                                                                                                                                                                                     
Аудіо кодек: MPEG Audio
Відео: Різне 720 * 576; 640 * 480