[Мій сайт ]
1. Закрийте всі відкриті сторінки і припиніть виконання Інтернет-програми.
2. В установленому порядку завершити сеанс операційної системи Вашого
комп'ютера.
3. Вимкніть живлення комп'ютера, монітора, принтера, а також Ваш модем.
4. За допомогою декількох кроків відновите контакт із зовнішнім світом:

Крок перший. Відкрийте вікно і вдихніть свіжого повітря. Увага! Контраст і яскравість Ви відрегулювати не зможете, також не зможете вплинути і на гучність звуків! Приймайте все таким, як є. Шуми не змодельовані, а передаються в прямій трансляції ( «live»)!

Крок другий. Зробіть кілька кроків по кімнаті. Те, що рухається під Вами - всього лише Ваші ноги, не лякайтесь, поки все протікає нормально!

Крок третій. Озирніться довкола, чи не перебуває хто-небудь ще рухається поруч з Вами. Спробуйте підійти до нього і просто заговорити. Клавіатура для цього не потрібно! Вам відповіли? Якщо так, будьте вкрай обережні, Ви не на форумі і не в чаті. Подумайте перш, ніж що-небудь вимовити: тепер будь-яка образа може спричинити для Вас тілесні ушкодження!

Крок четвертий. Спробуйте прийняти їжу. Для цього відкрийте, будь ласка, дверцята всіх шаф. Якщо після відкриття дверцят спалахнуло світло, значить, Ви виявили холодильник. Загляньте всередину, чи знаходиться там що-небудь їстівне? Перед тим, як вжити що-небудь в їжу, зверніть, будь ласка, особливу увагу на термін придатності продукту.

Крок п'ятий. Тепер вийдіть з будинку, з метою наповнення шафи, всередині якого запалюється світло (процес відомий як «піти за покупками»). Увага! КСЛІ Вам все здається незнайомим, зверніться до кого-небудь за допомогою у супроводі Вас до «продуктового магазину». Оглядатися по сторонах: всі автомобілі справжні, переходити вулицю слід тоді, коли вона справді порожня. Як би неймовірно це для Вас не звучало, відтепер у Вас всього лише одне життя замість семи екранних імен! Новий старт гри неможливий. Також не є можливим знайти торговця поновлюючим цілющим напоєм.

Крок шостий. Якщо на зворотному шляху Вам назустріч побіжать маленькі діти, повторюючи вигук: «Тату, тату! »Або ж« Мамо, мамо »! , Ними можуть виявитися Ваші власні діти. Так, маленькі розбійники були у Ваших спогадах значно меншого розміру ... Хоча нічого страшного, Вам варто лише згадати, як їх звати, і Ви до них знову швидко звикнете.

Крок сьомий. Коли Ви знову повернетеся додому, усядьтесь зручніше у кріслі, але в жодному разі не в тому кріслі, що стоїть перед Вашим комп'ютером! От і чудно, Ви майже впоралися. Тепер спробуйте прочитати кілька сторінок із книги. Книги - це такі товсті важкі предмети, які можна розкрити. У деяких є навіть красиві строкаті картинки. Ну що, помітили, що при читанні у Вашій черепушки (там, нагорі) щось запрацювало? Це називається «думки», вони до Вас приходять в процесі читання. І ще: не намагайтеся кликать пальцем в кутку сторінки, коли Ви прочитали її до кінця: Мультимедіа була вчора, а тепер потрібно гортати книгу вручну.

Понад десять сторінок поспіль читати для початку не слід! Відкладіть книгу вбік, але недалеко. Тепер зверніться до дружини (чоловіка), тобто до особи, яка качає головою в дальньому кутку. Завірте її (його), що у Вас все нормально і Ви хочете виправитися. У перші дні Вам все одно не повірять, але Ви все ж таки тримайтеся! Негайно продайте свій модем і купіть замість нього акваріум. Він функціонує подібно заставці на дисплеї Вашого монітора. Проте це стане першим видимим ознакою поліпшення для Вас!